University of Chester İngiltere Yaz OkullarıKategori: »

UNIVERSITY OF CHESTER  11-17 YAŞ

KAMPÜS KONAKLAMA

Konaklamalar: Kampüs içerisinde 3 katlı modern kırmızı taş evlerde tek kişilik standart ve banyo-tuvaletli odalarda sağlanır. Ana kampüse ve spor alanlarına 5 dakika yürüme uzaklığındadır.

Program: Haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir, dans ve drama sınıfları program içerisinde verilir. 

Geziler: Londra, Cambridge, Marsh Hayvan Çiftliği, Macera Parkı Tropikal Wings Hayvanat bahçesi, Chelmsford Katedrali, Shire Hall ve Chelmsford Müzesi sayılabilir.

Aktiviteler: Disko gecesi, Film gecesi, Moda şovları, Masal ve hikaye geceleri, karaoke aktiviteler arasındadır.

İngiltere’nin en güzel tarihi şehirlerinden birisi olan Chester, ülkenin kuzey batısında Cheshire bölgesindedir. Roma dönemine ait amfiyatronun duvar kalıntıları,eski çağlara ait kuleler ve kapılar, orta çağa ve Victoria dönemine ait binalar, şehire geleneksel bir tarzı ve eski dönemi yansıtır. Yaz okulu 13 hektar alanda kurulmuş Victoria dönemine ait en eski okul olan, Chester Üniversitesi içerisinde verilir. Kampüste spor salonu, yüzme havuzu, tenis ve squash kortları, yapay çim sahası alışveriş dükkanları, kitapçı, ATM makinesi ve Starbucks kafe bulunur okul şehir merkezine 15-20 dakika uzaklıktadır.

Galeri

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.