University of Kent, Canterbury İngiltere Yaz OkullarıKategori: »

UNIVERSITY OF KENT  12-17 YAŞ

KAMPÜS KONAKLAMA

Program: Haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir.

Konaklamalar: Kampüste 4 katlı modern apartmanlarda, tek kişilik standart ve banyo-tuvaletli odalarda tam pansiyon olarak sağlanır. Kafeterya ve sınıflara 2-3 dakika yürüme uzaklığındadır. 

Geziler: Yapılan tam gün gezileri, Londra ve Brighton gibidir. Canterbury şehir turunda ise St.Augustine’s Abbey, St. Martin’s Kilisesi, Norman Kalesi ziyaret edilir.

Aktiviteler: Futbol, Basketbol, Voleybol, Rugby, Dans, temalı disko gecesi, karaoke, masal geceleri aktivite ve sporlar arasındadır.

Tipik tarihi bir İngiliz şehri olan ve en çok turistik ziyaretçi alan Canterbury, İngiltere’ nin güney doğusunda Kent bölgesindedir ve en eski katedral bu şehirdedir.

Birçok yeri trafiğe kapalı olan şehirde restoranlar, pub ve ilgi çekici kafeler bulunur. Canterbury, birçok plaja da çok yakındır. Üniversite 300 hektar alanda kurulmuş olup şehir merkezine 25 dakika yürüme uzaklığındadır.  Okulda, spor salonu, squash kortu, tırmanma duvarı, oyun alanları bulunur. Sinema, kafe, ATM makinesi, mini-supermarket bulunur.

Galeri

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.