University of Hull İngiltere Yaz OkullarıKategori: »

UNIVERSITY OF HULL  11-18 YAŞ

STANDART (KAMPÜS) KONAKLAMA

Program: Haftada 22 ders İngilizce eğitimi verilir ve program sonunda trinity sınavı alınır. İsteyen öğrenciler drama derslerini veya sokak dansını seçebilirler.

Konaklamalar: 400 öğrenci kapasiteli kampüste tek kişilik, tuvalet ve banyolu odalarda veya paylaşımlı odalarda tam pansiyon olarak sağlanır.

Geziler: Haftada 1 tam ve 1 yarım gün ve 2 lokal bölgelere geziler, 7 akşam aktivitesi, spor aktiviteleri programa dahildir.


Üniversiteye ismini veren Hull şehrri, İngiltere’nin doğusunda Yorkshire’s bölgesindedir ve bölgenin tek denize yakın yeridir. 2017 yılı İngiltere’nin Kültür şehri ilan edilmiş ve kutlamalara hazırlanmaktadır.  Yaz Okulu üniversitenin ağaçlarla kaplı ve yeniden inşa edilen Lawns Kampüsündedir. Tüm öğrenciler  üniversitenin son derece modern yemek salonunda gala yemeğine katılırlar. Kampüste 80 kişilik TV odası, teras, masa tenisi, futbol masa oyunu, spor salonu, basketbol kortu, 3 tane  tenis kortu, Futbol sahası, voleybol kortu, ve diğer oyun alanları bulunur. Sınıflar beyaz tahtalı sok teknolojik ekipmanlıdır.


 

Galeri

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.