Egham University Of London Royal Holloway İngiltere Yaz OkullarıKategori: »

EGHAM UNIVERSITY OF LONDON  ROYAL HOLLOWAY   11-17 YAŞ

KAMPÜS KONAKLAMA

 

Ulaşım: Londra’ya 22 km,  Heathrow  Havalimanı’na  20 dakika , Windsor  10 km.

Konaklama: 1000 öğrenci kapasiteli,  6-8 daireden oluşan  kampüsün içerisindeki  6-7 daireden oluşan apartmanlarda, tek veya çift kişilik tuvalet ve banyolu odalarda tam pansiyon şeklindedir.

Program: Haftada 20 ders eğitim verilir.

Özellikler: Büyük kampüs alanı - Kapalı spor salonu  - Geniş oyun ve spor alanları

  • 24 saat güvenlik bulunan okulda ayrıca, mağaza ve kafe, minik bir süpermarket, kampus hediyelik mağazası bulunur.

Geziler: Haftada 4 tam gün geziler arasında, Thames Nehri'nde tekne gezisi ve disko, London Eye ve Londra Kulesi, British Museum, Brighton,Oxford ve yarım gün turları arasında Egham sayılabilir.

Okul, İngiltere’nin en eski ve seçkin okullarının başında gelmektedir. Kraliçe Victoria’nın isteğiyle ilk olarak bayan  öğrencilere  yönelik olarak açılmış olup, daha sonra Londra Üniversitesi’ne bağlı olarak  karma  eğitim  vermeye başlamıştır. Kampüs, Londra’ya 22 km uzaklıktaki Egham kasabasında yer almaktadır. Londra’ya her 10 dakikada bir düzenlenen tren seferlerinin olması, ekstra geziler  planlamaya olanak sağlamaktadır. Ana okul binasının yanı sıra öğrencilerin konakladığı modern konforlu binalar ve geniş spor alanlarıyla kampüs, öğrenciler  için  rahat ve güvenli bir ortam  sunmaktadır. Derslerden arta kalan vakitlerde dinlenirken ya da spor yaparken arkadaşlıklarını daha da pekiştirme fırsatı bulacaklardır. Zengin mutfağı, Egham Kasaba merkezine yürüyerek sadece 10 dakika olması, İngiltere’de ilk 10 üniversitesi içinde sayılan Royal Holloway College’ın diğer artıları olarak sayılabilir. 

Galeri

Konum

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.