Cirencester- Royal Agricultural College İngiltere Yaz OkullarıKategori: »

CIRENCESTER - ROYAL AGRICULTURAL COLLEGE    8-18 YAŞ

KAMPÜS KONAKLAMA

Ulaşım: Londra’ya 2 saat, Heathrow Havalimanı’na 90 dakika uzaklıkta.                                                         

Konaklama: 300 öğrenci kapasiteli kampüste tek veya çift kişilik odalarda tam pansiyon şeklindedir ve bazı odalarda tuvalet ve banyo bulunmaktadır.

Program: Haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir.

Aktiviteler: Spor turnuvaları, Basketbol, Badminton, Tenis, Çeşitli eğlenceler ve gösteriler        

Geziler: Oxford, Bath, Cirencester, Corinium Müzesi, Londra’da Politik ve Kraliyet alanlarının bulunduğu yerlere yürüme turu haftalık geziler arasındadır.

Londra’nın batısında, 50.000 nüfuslu eski Roma şehri olan, Cirencester’e 2 km uzaklıktaki Cotswold‘da yer  alan  kampüsümüz, 1842 yılında kurulmuş olup, İngiltere’nin ve dünyanın en ünlü ve eski okullarından biridir. Bath, Oxford, Avon, Bristol ve Cheltenham’a yakındır ve buralara ulaşım da kolay ve rahattır. 30 dönümlük arazi  üzerinde, modern donanımla, tarihi yapıyı bir araya getirerek  öğrencilere unutulmaz eğitim ve tatilin kapılarını açan, özellikle küçük yaş grubu için uygun olan okulda, öğrenciler vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaklar ve yeni arkadaşlıkların köprüsünü bu güvenilir ortamda rahatlıkla atacaklardır.

Galeri

Konum

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.