Winchester-Sparsholt College İngiltere Yaz OkullarıKategori: »

WINCHESTER- SPARSHOLT COLLEGE  10-16 YAŞ

KAMPÜS KONAKLAMA

 

Ulaşım: Heathrow  Havaalanı 70 dakika, Winchester şehir merkezi 6 km, Londra 1 saat uzaklıkta.

Konaklama: 400 öğrenci kapasiteli kampüsün içerisindeki  6-8 daireden oluşan apartmanlarda,  tek veya çift kişilik tuvalet ve banyolu odalarda tam pansiyon şeklindedir.

Program: Haftada 20 ders İngilizce eğitimi.

Özellikler: Büyük spor salonu, Tenis kortları, Oyun alanları, Golf kursları

Aktiviteler: Spor turnuvaları, Çeşitli gösteriler, Karaoke

Geziler: Haftada 4 tam gün geziler; Londra şehir turu, St Paul’s Kathedrali, Ulusal Galeri, ünlü Oxford Caddesi'nde alışveriş. Oxford, Brighton ve 2 yarım gün turları arasında Guildford gibi.

2006 yılında  İngiltere’nin yaşanılacak en iyi yerleri sıralamasında birinci olan Winchester; Londra’ya ve Oxford’a yakınlığıyla konum olarak çok idealdir. Modern alış veriş merkezleri, restoranları ve yeşil alanlarıyla büyüleyici bir atmosfere sahiptir. İngiltere’nin Londra’dan önceki başkenti olan Winchester merkezine 6 km uzaklıkta  ve yeşillikler  içindeki okul, 1899 yılında kurulmuş olup İngiltere’nin en büyük okullarından biridir. Yüksek standartlarda son derece kaliteli eğitiminin yanı sıra sunduğu sportif, sanatsal ve kültürel aktivitelerle de öğrencilere unutulmaz yaz  kampı deneyimleri yaşatmaktadır.

Galeri

Konum

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.