Londra-Goldsmith’s College İngiltere Yaz OkullarıKategori: »

LONDRA - GOLDSMITHS’ COLLEGE  12-17 YAŞ

KAMPÜS KONAKLAMA

 

Ulaşım: Londra merkez 15 dakika, Londra Heathrow 2 saat   

Konaklama: 600 öğrenci kapasiteli kampüsün içerisindeki  6-7 daireden oluşan apartmanlarda, tek veya çift kişilik duşlu ve tuvaletli odalar.

Program: Haftada 20 ders eğitim verilir.

Geziler: Haftada 3 tam gün yapılan gezilerde; Buckingham Palace, Westminster Abbey, Big Ben, Trafalgar Square, Londra Kulesi, Brighton, Cambridge Kings Koleji gezisi, haftada 3 gün yapılan yarım gün gezilerinde ise Londra, Ulusal Galeri, Canary Wharf gezileri sayılabilir.

Kampüsümüz, Londra’nın  güneydoğusunda, New Cross Bölgesi’nde  yer  almaktadır. Tarihi Greenwich şehrine 2 km ve Londra merkeze trenle 15 dakika  uzaklıktadır. Aynı zamanda Greenwich ve Blackheath bölgelerine de yakındır. Kampüste  mevcut olan duşlu, tuvaletli odalarda öğrencilerin rahat konaklamaları  için her şey  düşünülmüştür. Okulumuzda, profesyonel ve tecrübeli eğitim kadrosu ve diğer  aktivitelerde de kendi  branşlarında uzman eğitmenler, öğrencilerimize eğlendirerek yabancı dillerini geliştirme fırsatı sunmaktadırlar. Yoğun Londra gezi programı sayesinde, Londra daha yakından tanıtılmakta ve İngiltere’ nin diğer önemli turistik yerleri de ziyaret edilmektedir.

Galeri

Konum

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.