Paris-St.Nicolas Summer Camp Fransa Yaz OkullarıKategori: »

SAINT NICOLAS SUMMER CAMP 13-17 YAŞ

KAMPUS KONAKLAMA

Ulaşım: Metro istasyonu 5 dakika    

Konaklama: 4 kişilik odalar - Koridorlarda tuvalet banyo

Özellikler: Yüzme havuzu - Spor ve sanat aktiviteleri - Self-servis restoran - Kafeterya              

Aktiviteler: Yüzme - Voleybol - Basketbol - Futbol - Aerobik - Okçuluk - Sanatsal aktiviteler

Geziler: Tam gün  Notre-Dame Katedrali, Louvre Müzesi, La Villette, Eyfel Kulesi, Disneyland, Yarım gün    Müzeler, çevre gezileri

Paris’in güneyinde  bulunan okul, metro  istasyonu ve otobüsler ile ş ehrin her yerine bağlanmaktadır. Merkezde olması,  haftada bir tam gün ve üç yarım gün düzenlenen gezi programının haricinde ekstra program yapmaya olanak sağlar. Öğrenciler Paris’in büyüleyici atmosferinde  yabancı dillerini gelişti-rirken,  kampusteki spor ve sanatsal aktivitelerle zamanlarını eğlenerek ve  öğrenerek  geçireceklerdir.

Son model ekipmanlarla donatılmış sınıflarda eğitim görsel, dinleme ve konuşma olarak geniş konsept-te verilmektedir. Dersler haricindeki tiyatro, yüz boyama, gazetecilik, futbol, okçuluk gibi öğrencilerin seçtiği branşlarda alınan aktivite programı pratik yapmalarına olanak sağlamakta, arkadaşlık bağlarını geliştirmektedir. Tam gün gezilerde yer alan Disneyland, Eyfel Kulesi, Notre-Dame Katedrali, Louvre Müzesi ve yarım gün çevre gezileri ile Paris öğrencilere yakından tanıtılmaktadır.  

Galeri

Konum

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.