Cannes -Sainte Marie de Chavagnes Fransa Yaz OkullarıKategori: »

CANNES - SAINTE MARIE DE CHAVAGNES 14-17 YAŞ

AİLE YANI KONAKLAMA

Ulaşım: Şehir merkezi-tren istasyonu 5 dakika - St. Raphael,Juan-les-Pins, Antibes, Nice ve Monte Carlo 15 dakika  Kampus-Croissette 25 dakika - Şehir merkezi  10 dakika

Konaklama:  Tek veya iki kişilik paylaşımlı odalarda aile yanı konaklama

Özellikler: Büyük bahçe - Self servis restoran - Kafeterya   

Aktiviteler:  Yelkenli - Paten - Barbekü geceleri - Parti - Spor aktiviteleri - Çeşitli gösteriler

Geziler: Tam gün Iles de Lerins, Nice Yarım gün   Mariland yunus parkı,Antibes, Monako

Uluslararası Cannes Film festivali ile ünlü olan  Cannes; Fransa’nın güney bölgesinde bulunmaktadır. Cannes, dünyaca ünlü moda merkezi, ihtişamlı ve büyülü havası ile yapılan organizasyonlarda bir çok ünlü kişiye ev sahipliği yapması ile de bilinir. Bölgeyi her yıl dil öğrenmek için dünyanın birçok farklı ülkelerinden öğrenciler ve tatilini burada geçirmek isteyen turistler ziyaret etmektedir. Cannes’in doğu bölgesinde birçok restoranın ve kafeteryaların  bulunduğu büyüleyici kumlardan oluşan  muhteşem bir deniz  bulunmaktadır. Şehirde bulunan  tren ve  otobüslerle her  yere ulaşım  kolayca  sağlanmaktadır. St.Raphael , Juan-les-Pins,  Antibes, Nice ve Monte  Carlo şehirlerine yalnızca 15 dakika  uzaklıktadır. Dersler  Sainte Marie de Chavagnes okulunda yapılmaktadır. Konaklama yapılacak aileler okula yakın bölgelerden seçilmiştir.Öğrenciler, aile yanında konaklayarak Fransız kültürünü yakından tanıyıp,okul aktiviteleri ile de daha çok pratik yapma imkanına sahip olacaklardır.  

Konum

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.