İngilizce dil okulu kursları hakkında kısa bilgiler Dil OkullarıKategori: »

Genel İngilizce (General English)

IELTS Sınavı (IELTS PREPARATION)

TOEFL Hazırlık (TOEFL PREPARATION)

GMAT, GRE, SAT (GMAT, GRE, SAT PREPARATION)

İş İngilizcesi (Business English)

Yöneticiler Ve İş Adamları İçin İngilizce (Executive English)

Genel İngilizce (General English)

İngilizce’nin temel kurallarına odaklanan, İngilizce’yi yeni öğrenmeye başlayanlardan, ileri seviyede bilenlere kadar farklı seviyelerde İngilizce bilgisine sahip olanlar için düzenlenmiştir. Yapılacak İngilizce seviye tespit sınavından sonra öğrenci, seviyesine uygun sınıfa katılır. Amaç, öğrencinin gramer(dilbilgisi), okuma, konuşma, dinleme ve yazma becerileri ile İngilizce kelime hazinesini geliştirmektir. 

IELTS Sınavı (IELTS PREPARATION)

Bu sınav İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda’da eğitim almak isteyenlerin vermeleri gereken İngilizce sınavdır. Kanada’daki İngilizce okutan okulların bir kısmı tarafından da kabul edilmektedir. İngilizce TOEFL sınavlarından farklı olarak öğrencilerin konuşma yetenekleri de ölçülür. Bu program, IELTS sınavını alacaklar için uygundur. IELTS İngilizce sınavı kurslarında 4/8/12 ve fazla haftalar için geçerlidir. Minimum 16 Yaş ve üstü kişiler için geçerlidir.

 

TOEFL Hazırlık (TOEFL PREPARATION)

Minimum 16 Yaş ve üstü kişiler için geçerli olan TOEFL sınavı, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da lisans ve yüksek lisans eğitimi almak veya sertifika programlarına katılmak isteyen öğrencilere uygulanır. TOEFL sınavını geçmeniz halinde dünyanın birçok üniversitesine kabulünüz sağlanır. Bu sınav öğrencilerin üniversitelere kabul edilmeleri ye yüksek lisans yapabilmeleri için ön şarttır. Bu program, öğrencilerin TOEFL sınavında başarılı olmaları için geren İngilizce okuma, İngilizce yazma, İngilizce dinleme, İngilizce anlama ve İngilizce dilbilgisi yetilerini, becerilerini geliştirmeye yöneliktir. En az upper-intermediate İngilizce seviyesi katılımcılar için gereklidir. Bu birçok Yurtdışında İngilizce Yabancı Dil kurslarında 4/8/12 ve fazla hafta kurs alınabilmektedir.

 

GMAT, GRE, SAT (GMAT, GRE, SAT PREPARATION)

GMAT ve GRE, Amerika ve Kanada’da yüksek lisans ve doktora eğitimi almak isteyen öğrencilerin herhangi bir okula kayıt yaptırabilmeleri için vermeleri gereken sınavlardır.

SAT sınavı ise; bu ülkelerde lisans yani üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin vermeleri gereken bir sınavdır. Bu kurslar, öğrencileri bu sınavlara hazırlamak için düzenlenmiştir. İngilizce TOEFL sınavı gibi bu sınavlar da, yeterli İngilizce lisanı seviyesine sahip olunsa da özel bir hazırlık gerektiren sınavlardır.

 

İş İngilizcesi (Business English) 

İş İngilizcesi (Business English) kursları, iş dünyasında kullanılan İngilizce öğretimine yöneliktir. Öğrenciye toplantıdan sunuş yapmaya, iş yazışmalarından telefon görüşmesine kadar iş hayatıyla ilgili bilgiler sunulur. Bunlara ek olarak genel İngilizce bilgileri de sunulan programda en az orta seviyede İngilizce düzeyine sahip olunması gerekmektedir. Özellikle yabancı dil seviyeniz orta (intermediate) düzeydeyse bu program sizin için uygun olabilir.

 

Yöneticiler Ve İş Adamları İçin İngilizce (Executive English)

İş adamları, kamu ve özel sektör, orta ve üst düzey yöneticileri için hazırlanan bu kurslar; iş dünyasında etkili iletişimde bulunmayı amaçlar. Bu program, İş İngilizcesi programına oranla daha yoğun ve kısa sürelidir. Dersler bire bir(one to one) veya küçük gruplar(mini group) halinde yapılır. En az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak gerekmektedir. İşadamıysanız ve vakit sizin için nakitse bu program son derece uygundur.

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.