California State University, Fullerton ABD Yaz OkullarıKategori: »

CALIFORNIA STATE UNIVERSITY LA, FULLERTON  11-18 YAŞ

KAMPÜS KONAKLAMA

Ulaşım: Orange Country merkez, Hollywood 1 saat, LA Airport 2 saat

Program: Haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir.

  • Acting Camp
  • Cinema Camp
  • Surf Camp

Konaklamalar: Kampüs içerisinde 4 katlı modern binalarda  tam pansiyon olarak sağlanır. Odalar tek veya çift kişiliktir, banyo ve  tuvaletler paylaşımlıdır.  Konaklama sınıflara 10 dakika, yemekhaneye 2 dakika yürüme uzaklığındadır.

Geziler: Las Vegas, Disneyland, Universal Studios, Hollywood, Huntington Beach, Beverly Hills, Newport Beach, Downtown LA tour, South Coast Plaza, Laguna Beach, Fashion Island Shopping,Aquarium of the Pacific, Center Shopping sayılabilir.

Fullerton, California’nın Orange County bölgesinde yer alır. Tarihi Fullerton ziraati, portakal ağaçları ve diğer  turunçgilleri ile tanınırdı. Bugün ise Los Angeles’ın- Beverly Hills ve Malibu’daki büyük mağazaları, iş ve yerleşim mekanları gibi-  Fullerton, Los Angeles’ın 40 km ve ünlü New Port Plajından 30 km uzaklıktadır. Yaz okulu California State Üniversitesi'nde verilir. California’nın en iyi kampüslerinden birisidir. Spor tesisleri, modern binaları, açık alanları, heykel ve çeşme kampüs içerisindedir. Ayrıca kampüsün kuzeyindeki Fullerton Arboretum'da 26 hektar botanik bahçesinde yürüyüş yolları ve göl bulunmaktadır. Ayrıca California’nın en büyük Starbucks kafesi Fullerton kampüsündedir.

Galeri

Yorumlar

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yorum Ekleyin

 

 

 

 

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.