Florida-Lynn University ABD Yaz OkullarıKategori: »

FLORIDA  BOCA RATON – LYNN UNIVERSITY   14-19 YAŞ

KAMPÜS KONAKLAMA

Ulaşım:Miami 50 dakika      -Atlantik Okyanusu 4 km     -Orlando 3 saat

Konaklama:3-4 kişilik duşlu tuvaletli odalar.  -Her blokta TV odası ve ücretsiz internet

Özellikler:Yüzme havuzu     -Kütüphane    -Bilgisayar sınıfı   -Tenis kortları

Aktiviteler:Yüzme    -Tenis    -Basketbol   -Voleybol   - Film gösterimi    -Ücretsiz internet   -Sportif ve kültürel aktiviteler

Geziler:     Miami, Palm Beach, Fort Lauderdale  extra olarak da MGM Studios Orlando, Everglade,Park gezileri.    

 

Kuzey  Amerika’nın  güney ucundaki Florida eyaletine bağlı Boca Raton şehrinde kurulu olan Lynn Üniversitesi’nde yapılan yaz okulu öğrencilerimiz  için konum olarak harikadır. Anlantik Okyanusu, ünlü Miami, Palm Beach Orlando okula çok yakın gezilecek yerlerdir. Okulun 300 hektarlık kampüs alanında doğal göl, yüzme havuzu, spor alanları, geniş öğrenci alanları vardır. Kampüs içerisinde yer alan konaklama binaları muhteşem manzaralıdır ve öğrencilerin güvenliği için herşey düşünülmüştür. Dersler haricinde yapılan spor  ve sanat aktiviteleri, akşam da devam etmektedir ve çeşitli uluslardan gelen öğrencilerin kaynaşması, eğlenmesi,yabancı dillerini daha çok pratik yaparak geliştirmeleri için deneyimli ve uzman eğitmenler tarafından yaptırılmaktadır. 

Galeri

Konum

© 2018 | SEMPA YURTDIŞI EĞİTİM tursab  ued Sitede yer alan resim ve videoların her hakkı saklıdır. Kullanılması yasaktır.